İnternetten Et Siparişi

Hem kendi sağlığımızı korumak hem de toplumsal görevimizi yerine getirmek için zorunlu olmadıkça dışarı çıkmadığımız, evde kalma süresini maksimum seviyede tuttuğumuz bu dönemde pek çok durum gibi alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Bu yeni dönemde yeme-içme gibi en temel olanlar da dahil her ihtiyacımızı internet aracılığıyla karşılamaya başladık. Balıkesir Eti olarak 2018’den bu yana sürdürdüğümüz online et satışı ile;

  • Gelişen teknoloji ve değişen alışveriş alışkanlıklarına ayak uyduruyor,
  • Buz akülü strafor sistemiyle güvenli ve soğuk zincir gönderim sağlıyor,
  • Online alışveriş pazarındaki et sektörü ihtiyacını karşılıyor,
  • Müşterilerimizin sağlığını göz önünde bulundurarak en lezzetli etleri, en hijyenik koşullarda evlerine ulaştırıyoruz.

İnternetten kolayca et siparişi verebilmenin pek çok avantajından en önemlisi; içinde bulunduğumuz dönemin koşulları düşünüldüğünde, Balıkesir Eti ürünlerinin bir tık ile en hijyenik koşullarda kapınıza kadar gelmesidir.

Ürünlerimizi sizin için en hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Hava dahil her türlü dış etmene karşı koruyuculuk garantili vakumlama sistemimiz ile sipariş verdiğiniz ürünü vakumlayıp buz akülü strafor kutularla paketliyoruz. Termos sistemi özelliği sunan strafor kutular içerisinde mesafeye göre koyduğumuz kuru buz ve buz aküleri sayesinde 72 saate kadar muhafaza imkanı verir. Bu da etin zarar görme ve bozulma ihtimalini ortadan kaldırır. Balıkesir Eti olarak; Balıkesir meralarında yetişen hayvanlarımızın sağlığı ile başlayan, etinizin kapınıza ulaşması ve sofranızın vazgeçilmesi olması ile sonuçlanan süreci özenle yürütüyoruz.

Ürünlerinizi satın alırken, 3D Secure sistemi ile güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği 3D Secure ile ödeme işlemi sırasında internet mağazasından bağımsız bankanın sunucuları üzerinde bir sayfada güvenlik doğrulaması yapılır ve kredi kartı bilgileriniz internet mağazası tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez. Banka işyerine ödemenin alındığı bilgisini gönderir ve ödeme tamamlanır.

Hizmet verdiğimiz sektördeki ürün özelliklerinin hassasiyetinin farkındayız. Balıkesir Eti olarak sofralarınıza en güvenli ve hijyenik eti ulaştırmak için özenle çalışıyoruz. Siz yeter ki evde kalın… Biz en lezzetli eti, en güvenilir ve hijyenik koşullarda sofralarınıza ulaştırıyoruz.

Whatsapp Chat Başlat
Aklınıza takılan bir şey mi var?
Merhaba! Sorularınız için biz buradayız. Çekinmeden sorabilirsiniz.
Powered by