1978 yılında kurulan firmamız et sektöründe yılların verdiği tecrübesiyle 2011 yılında kurumsallaşma ve markalaşma çalışmaları kapsamında kendini yenilemiş Karesi Beyliğinin yaşadığı Balıkesir şehrinin eski adı olan “KARESİ” markasını ve Logosunu tescillemiş Limited Şirket olmuştur.

Yıllardır parekende satış şubemizde Balıkesir halkına hitap etmekteyiz. Aynı zamanda birçok resmi kurum, restoran, kafe ve markete ürünlerimizi pazarlamaktayız.

Yenilikçi bir firma olan şirketimiz inovatif ürünlerle çağa ayak uydurmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak için frigofirik araçlar ile ürünlerini tüm Balıkesir ve ilçelerine dağıtım yapmaktadır. Türkiye’nin birçok şehrine de anlaşmalı olduğu soğuk zincir taşıma firmaları ile ürünlerini göndermektedir.

Diğer şehirlerden gelen yoğun talep üzerine, yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda online satış ile perakende müşterilerimize de Balıkesir’imizin et ürünlerini göndermeye başladık. Bu doğrultuda Balıkesir etinin bilinirliğini baz alarak www.balikesireti.com sayfamızı faaliyete geçirdik.

Birçok otorite tarafından Türkiye’nin en kaliteli etinin Balıkesir kuzu ve dana eti olduğu kabul edilmektedir. Markalaşmış birçok restoran et tedariğini Balıkesir ve ilçelerinden yapmaktadır.

Hayvanlarımız Balıkesir’in köylerindeki anlaşmalı olduğumuz besi çiftliklerinde yetişmekte ve uzman ekibimiz tarafından seçilerek kesimhaneye sevk edilmektedir.

Kesimlerimiz İslami usullere uygun olarak Helal belgesi, İso 22000 belgesi olan sönmezler et entegre tesisinde modern ve hijyenik koşullarda yapılmaktadır.

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından etler hijyenik koşullarda parçalanıp işlenerek son tüketiciye ulaştırılmaktadır.
Whatsapp Chat Başlat
Aklınıza takılan bir şey mi var?
Merhaba! Sorularınız için biz buradayız. Çekinmeden sorabilirsiniz.
Powered by