Sıkça Sorulan Sorular


Ürünlerim uzun mesafeli gönderim sırasında bozulur mu?
Kesinlikle bozulmaz. Bozulmaması için havası alınan vakum poşetleri ve kaseleri içinde gönderilir. Eti bozan en önemli neden hava olduğu için bunu ortadan kaldırıyoruz.
Çok Sıcak havalarda gönderim nasıl oluyor?
Isı yalıtımlı termo köpük ambalaj içinde kuru buz ve buz aküleri ile gönderim yapmaktayız. 72 saate kadar ürünlerimizi muhafaza etmektedir.
Etlerin rengi neden koyu geldi?
Havası alınarak vakumlanan et ürünleri havayla teması kesildiğinde koyulaşmaya başlar. Paket açılıp buzdolabında bir müddet bekletilirse et gerçek rengine gelmektedir.
Ürünlerde cayma hakkım bulunuyor mu?
Maalesef ki 27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin "gıda ürünleri olduğu için" cayma hakkı bulunmamaktadır.
Kredi kartına taksit yapabiliyor musunuz?
Hayır. Gıda Satışlarında yönetmelik gereği taksit uygulaması yapılamamaktadır. Ancak bankanız size özel taksit adedi uygulayabilir yada ödeme ertelemesi yapabilir.
Daha önce et ürününü internet satın almadım. Size nasıl güvenebilirim?
Kaygınızı anlıyoruz. İnternette güvenli firmalar olduğu kadar kötü niyetli satıcılar da mevcut. Firmamız 1978 yılından beri Balıkesir'de hizmet veren köklü bir kuruluştur. Perakende satışının yanında ünlü restoran ve otellere toptan et tedariği sağlamaktayız. Müşterilerimizden bu zamana kadar olumsuz bir geri dönüş almadık. Bizi tanıyan ve bilen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bu platformu kurmaya karar verdik. Güvencemiz müşterilerimizdir.
EFT/Havale ile sipariş verdim ancak ürünlerim hazırlanmadı.
EFT yada Havale yöntemi ile ödeme yapan müşterilerimizin siparişleri banka hesabımıza ödemesi gerçekleştikten sonraki ilk işgününde işleme alınır. Ödemesi yapılan siparişlerin e-dekontu odeme@balikesireti.com adresine gönderilmesi işlemin daha hızlı olmasını sağlar. Siparişi verilen ürünlerin ödemesi yapılmaması durumunda 3 iş günü bitiminde otomatik olarak silinir.
Et tedariğini nasıl yapıyorsunuz? Etleriniz Güvenli mi?
İşletmemiz yıllardır direk üreticiden hayvanı kendi alıp islami usullere uygun olarak hijyenik tesislerinde kendi kesmektedir. Bu konuda çok hassas olduğumuz kadar etin muhafazasına da özen göstermekteyiz. Kesinlikle yabancı ırk yada ithal hayvan kesmiyoruz. Balıkesir bölgesi dışından hayvan getirmiyoruz. Etlerimizin kalitesini yüksek tutan da bu dikkatimizden kaynaklıdır. İşletmemiz sürekli Tarım ve Köy İşleri Bakanlığınca teftiş edilmektedir.
Etlerde antibiyotik ve GDO bulunur mu?
Sürekli testlerden geçen ürünlerimizde antibiyotik ve GDO bulunmamaktadır.
Whatsapp Chat Başlat
Aklınıza takılan bir şey mi var?
Merhaba! Sorularınız için biz buradayız. Çekinmeden sorabilirsiniz.
Powered by